پیام مدیر:

رسانه آپ آهنگ مرجع دانلود آهنگ های جدید ایرانی مجاز می باشد

تمام آهنگ ها با رضایت صاحب اثر و لینک مستقیم با متن موزیک ها درج می شود

جهت پخش آثار موسیقی خود تماس بگیرید.


[email protected]

از دست نده!
جالب انگیز:)
وب گردی
music

بهترین انیمه های سریالی برای تماشا در سال 2022

10 فوریه 2022

ال 2022 برای شما چگونه خواهد بود؟ تعداد زیادی انیمه جدید در سال 2021 در ژاپن و خارج از کشور پخش می شود و عناوین برجسته ای در هر فصل پخش می شوند. البته امسال هم انیمه های آینده زیادی دارید که قرار است منتشر شوند. در اینجا لیستی از بهترین سریال انیمه سال 2022 شامل عناوین جدید و فصل های بعدی برترین فرنچایزهای محبوب وجود دارد. ببینید چه فصلی هم روی آنتن می روند. این لیست بهترین انیمه 2022 حاوی انیمه های پخش نشده به دلیل پتانسیل بالا و تبلیغات پیشرفته است، به این معنی که این لیست تا پایان سال 2022 آزمایشی است. دانلود زیرنویس انیمه به شما امکان تماشای آسان همه انیمه های محبوب را خواهد داد.

انیمه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و تقریباً زمان کافی در روز برای تماشای همه آن وجود ندارد، به همین دلیل است که ما لیست بهترین انیمه های پخش شده در سال 2022 را در طول سال با پیشرفت فصل به روز خواهیم کرد. به بهترین انیمه‌ای که سال ارائه کرده است نگاهی بیندازید، و مطمئن شوید که وقتی لیست خود را در اواخر تابستان به‌روزرسانی می‌کنیم، دوباره بررسی کنید! برای وضوح و راحتی، لیست امسال بر اساس تاریخ نمایش مرتب شده است.

1- انیمه شیطان کش: فصل دوم

پس از رک و پوست کنده ویرانگر Mugen Train Arc ،Demon Slayer با ریسک بالا بازمی گردد. The Entertainment District Arc قهرمان جوان تانجیرو و دوستانش اینسوکه و زنیتسو را می بیند که اوزوی پر زرق و برق، Sound Hishara را دنبال می کنند، در حالی که او مخفیانه به منطقه سرگرمی می رود تا شیطانی را که در میان آن پنهان شده است بو بکشد. این سری با مزاحمت بیشتری نسبت به اپیزود معمولی Demon Slayer شروع می‌شود، زیرا تانجیرو و دوستانش خود را به‌عنوان اطلسی در می‌آورند و سعی می‌کنند بفهمند که شیطان قدرتمند کجا پنهان شده است. نبرد نهایی بیشتر این فصل را در بر می گیرد، مبارزه ای ویرانگر بین شیطان کشان و نه یک بلکه دو نفر .شیاطین قدرتمند همه این انیمیشن‌ها فوق‌العاده متحرک است، با پیچ و تاب‌ها و از همه دلخراش‌تر، یک خواهر و برادر موازی بین تانجیرو و نزوکو و این دو شیطان. زیرنویس فصل دوم انیمه شیطان کش منتشر شده است.

2- انیمه رتبه بندی پادشاهان

Ranking of Kings یک سریال فانتزی است که در آن پادشاهان با اعمالشان و مهمتر از آن قدرتشان سنجیده می شوند. بوجی، پسر کوچک و خونگرمی که در صف بعدی برای گرفتن تاج و تخت از پدر بیمارش که پادشاه است، وارد می شود. بوجی از نظر بدنی قوی نیست و برای صحبت کردن تلاش می کند، بنابراین او را به برقراری ارتباط در درجه اول از طریق زبان اشاره سوق می دهد. با این حال، جایی که ویژگی‌های او در مقایسه با رهبران سنتی‌تر ممکن است فاقد ویژگی‌های او باشد، او در قلب آن را جبران می‌کند. در اپیزود اول، او به معنای واقعی کلمه پیراهن را برای کسی که نیازمند است از پشتش برمی دارد.

بوجی یکی از متحرک‌ترین و جذاب‌ترین شخصیت‌های انیمیشنی است که من روی صفحه نمایش دیده‌ام. رتبه‌بندی پادشاهان حتی پیش پا افتاده‌ترین لحظات را با بالاترین شرط‌ها به همراه دارد. این باعث می شود که یک جدال غیر کشنده بین بوجی و برادر ناتنی اش به نوعی مهمتر از جنگ بین خدایان احساس شود. او قهرمانی کامل را به وجود می‌آورد زیرا قد کوچک و حس هیبتش باعث می‌شود که سرزمین فانتزی گسترده‌ای پر از گولم‌ها، جادوگران و غول‌ها احساس عظمت بیشتری داشته باشد. همانطور که گفته شد، بوجی تنها شخصیتی نیست که برجسته باشد. در کنار او، همراهش، کاگه، که تنها بازمانده یک قبیله ای است که زمانی تحت آزار و اذیت قرار گرفته بودند، و همچنین برادر ناتنی اش دایدا، که تلاش می کند راهی برای قدرت پیدا کند که به او صادق باشد.

3- بخش دوم فصل آخر حمله به تایتان

فصل آخر Attack on Titan ممکن است بحث برانگیزترین انیمه در لیست بهترین های امسال باشد. درباره فصل‌های پایانی مانگای حمله به تایتان، از احساسات حامی امپریالیستی استنباط‌ شده سازنده Hajime Isayama گرفته تا تشابه‌های تمثیلی ناراحت‌کننده سریال و جنایات تاریخی واقعی، چیزهای زیادی گفته و نوشته شده است. با در نظر گرفتن این انتقادات، قابل درک است که بپرسیم چرا حمله به تایتان در این لیست است.

پاسخ ساده است: کارگردانان Jun Shishido و Yuichiro Hayashi و استودیو MAPPA نتیجه‌ای درهم و برهم و تفرقه‌انگیز گرفته‌اند و (از طریق 22 قسمت) بهترین تجسم انیمیشن ممکن را از آن تولید کرده‌اند. ترکیب یک یا دو پانچ از قسمت های 20 و 21 فصل به تنهایی به راحتی به عنوان یکی از تکان دهنده ترین افشاگری های هر انیمه ای در خاطرات اخیر شناخته می شود که از طریق برخی از آخرالزمانی ترین تصاویری که تا به امروز در سریال دیده شده است، ارائه شده است.

هیچ چیز مانند حضور در یک رویداد بزرگ انیمه نیست، جایی که به نظر می رسد همه در کنار شما در حال تماشای (و تجزیه) هر پیشرفت جدید در اوج مداوم مجموعه هستند. فصل آخر Attack on Tita n با همه جنجال‌هایش، نه تنها اوج یکی از انیمه‌های مهم دهه گذشته را نشان می‌دهد، بلکه بدون شک به عنوان یکی از رویدادهای انیمه‌ای که باید در سال 2022 تماشا کنید، معایب و همه چیز را نشان می‌دهد. بخش آخر در سال 2023 منتشر خواهد شد.

4- انیمه جاسوس و خانواده

اولین فصل Spy x Family یکی از بهترین انیمه های سال 2022 است. سریال Loid Forger را دنبال می کند، جاسوسی که وظیفه دارد یک عملیات فوق سری برای متوقف کردن رهبر اتحاد ملی انجام دهد. طرفی از آسیب رساندن به روابط صلح بین دو کشور همسایه. برنامه او این است که با ملاقات با رهبر سیاسی از طریق رویدادی که در یک مدرسه ابتدایی فوق نخبگان برگزار می شود، به او نزدیک شود. فقط یک مشکل وجود دارد: لوید یک لیسانس است.

دختر خوانده‌اش، آنیا، و همسر جدیدش، یور، وارد شوند. در حالی که این دو از هویت واقعی لوید اطلاعی ندارند، رازهایی برای خود دارند. آنیا یک تله پات است که می تواند ذهن ها را بخواند و یور یک قاتل است. داستان خانواده از آنجا شروع می شود که آنها در زیر یک سقف زندگی می کنند و همه سعی می کنند چهره خانواده را حفظ کنند و در عین حال رازهای مربوطه خود را پنهان کنند.

آنیا هسته عاطفی و کمدی نمایش را تشکیل می دهد. جدیت کودک کوتاه موی صورتی (و صادقانه بگویم حماقت محض) نمایش را در مجموعه ای از لحظات شخصیتی جذاب گرد هم می آورد. آنیا با فهمیدن اینکه یور به معنای واقعی کلمه مردم را برای امرار معاش به قتل رسانده است، با چشمانی پر ستاره واکنش نشان می دهد: “من خیلی هیجان زده هستم!” با وجود این لحظات مسخره تر، شما این احساس را دارید که آنیا فقط دختری است که می خواهد دوستش داشته باشد. خنده دار است، شیرین است، و این نمایش مرهمی بسیار مورد نیاز را از مصیبت های جهان فراهم کرده است.

5- انیمه KAGUYA – SAMA : LOVE IS WAR – ULTRA ROMANTIC

در سه فصل، مجموعه Kaguya-sama: Love is War هنوز هم تازگی دارد. برای کسانی که آشنا نیستند، کاگویا- ساما رئیس کلاس میوکی شیروگان و نایب رئیس کاگویا شینومیا – دو دانش آموز جاه طلب، مغرور و باهوش – را دنبال می کند که تصمیم گرفته اند یک بازی انجام دهند که در آن طرف مقابل را وادار به اعتراف احساسات عاشقانه کنند. تنها مشکل این است که جایی در طول مسیر، هر دوی آنها سر به پای همدیگر افتادند اما اکنون حاضر نیستند اولین نفری باشند که تکان بخورند. همانطور که بازیگران بزرگ می‌شوند – دعوت به شخصیت‌های رنگارنگ مانند فوجی‌وارا سرحال، گیمر تنها ایشیگامی، و میکو با دو کفش خوب، فقط برای نام بردن از چند نفر – شادی و نشاط نیز افزایش می‌یابد. هر هفته، Kaguya-samaموفق می شود در خجالت دست دوم محض از خود سبقت بگیرد و هر هفته به نوعی از چیزی که به طرز ویرانگر وحشتناکی تبدیل می شود به چیزی عمیقاً صمیمانه تبدیل می شود. رابطه عاشقانه بین Shinomiya و Shirogane هنوز در مرکز است، اما دوستی بین همه اعضای شورای دانش آموزی و افراد دیگر در زندگی آنها به همان اندازه جذاب و تکان دهنده می شود.

برای دانلود آهنگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.