پیام مدیر:

رسانه آپ آهنگ مرجع دانلود آهنگ های جدید ایرانی مجاز می باشد

تمام آهنگ ها با رضایت صاحب اثر و لینک مستقیم با متن موزیک ها درج می شود

جهت پخش آثار موسیقی خود تماس بگیرید.


[email protected]

از دست نده!
جالب انگیز:)
وب گردی
music

بهترین فیلم های کمدی تاریخ

1 دسامبر 2020

اکنون بیش از هر زمان دیگری، جهان می تواند بخندد. این قرن عجیب و غریب در حال پیشرفت، تعداد کمدی های عالی زیادی را تولید کرده است، به این معنی که بسیاری از موارد مورد علاقه شما (و ما) کنار گذاشته شدند: ببخشید، “داستان اسباب بازی 3”. برخی عناوین نیز در اینجا وجود دارد که شاید آنها را ندیده باشید. بهترین کمدی های تاریخ سینما چیزی بیش از خنداندن را برای شما به ارمغان می آورند که اخیرا در میان فیلم سینمایی جدید کمتر دیده می شوند.

اما در چند سال گذشته کمدی های خوب زیادی وجود نداشته است که ممکن است توضیح دهد چرا همسایه ها به یک پدیده غیر منتظره تبدیل شده اند. فیلم ست روگن و زک افرون در مورد یک زن و شوهر جوان که با یک برادری درگیر شده اند 90 میلیون دلار درآمد کسب کرده است، حتی مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 سر از بالای گیشه در آورده است. موفقیت فیلم بسیار ساده است: بسیار خنده دار هستند. در ادمه به معرفی برخی از برترین فیلم های کمدی تاریخ سینما می پردازیم.

– فیلم The Big Lebowski 1998 – لبوفسکی بزرگ

این کمدی برادران کوهن که بر اساس رمان های پلیسی ریموند چندلر ساخته شده است، دنباله رو زندگی بی نظیر جفری “دود” لبوفسکی است، که به طور ناخوشایند او را با یک جفت اوباش که او را به عنوان یک نیکوکار ثروتمند با همین نام خانوادگی اشتباه گرفته اند درگیر می کند. هنگامی که متوجه خطای خود می شوند، یکی از آنها فرش The Dude را کثیف می کند و دود را به مأموریتی می فرستد تا جایگزینی از مرد ثروتمندی که او را اشتباه گرفته بودند بگیرد. اما بزرگ لبوفسکی برای The Dude مأموریت دیگری دارد – پیدا کردن همسر غایب گمشده اش، بانی. در برابر دستورات، شخص دوستانه از دوستان بولینگ خود، والتر دانی و دونی کمک می گیرد. از آنجا، طرح مانند مار جغجغه ای مچاله شده به خود می پیچد و پیچ می خورد. جدا از شخصیت های عجیب غریب و هزارتوی شاه ماهی قرمز، یکی از بهترین چیزهای این کمدی این است که چطور برای قدردانی کامل از آن ، چندین نمایش را می طلبد.

– فیلم A Night at the Opera 1935 – یک شب در اپرا

بیایید با یک فیلم کلاسیک و یک نماد بی چون و چرای کمدی همه چیز تمام آشنا شویم. در واقع سه نفر از آنها برادران مارکس، یک خانواده واقعی که به عنوان یک گروه وودویل به شهرت رسیدند ، سپس با سری فیلم های کمدی پر سر و صدای خود هالیوود را طوفانی کردند. شبی در اپرا یک مدعی برای بهترین، ضخیم بودن با کلمات بسیار سریع ، توهین های مبتکرانه ، و طعنه های شرورانه است. در این فیلم، گروچو مارکس در نقش اوتیس بی. دریفتوود ، مدیر تجارت یک سرمایه گذار ثروتمند اپرا بازی می کند ، در حالی که برادران چیکو و هارپو مارکس نوازندگان دست و پا چلفتی یک خواننده را بازی می کنند. سرانجام سه برادر مارکس در یک نقشه برای کارشکنی در شب افتتاحیه اپرا گرد هم می آیند تا خواننده پس زمینه جایگزین تنور مغرور شود. اگر گیج شده اید، نگران نباشید – طرح داستان در این فیلم به اندازه قدم زدن دیوانه وار نیست که برادران را از یک وضعیت به وضعیت دیگر منتقل می کند. به همان اندازه که برادران مارکس شگفت انگیز هستند، کارهای عجیب و غریب آنها بدون یک شخص صاف و تا حدی خنده دار نخواهد بود.

برای دانلود آهنگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.