کانال تلگرام

کانال تلگرام آپ آهنگ

بهترین سایت دانلود مداحی

16 اسفند 1399
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

با گذشت ایام و ساعت ها و ثانیه ها کم کم به ماه پر برکتی نزدیک میشویم که تو را فرا می خواند. ماهی که با تو سخن می گوید و تو را به مبارزه با طلم و ستم و حق گیری از مظلوم دعوت میکند. براستی که ماه شهادت در راه خدا و حق خواهی و جنگ با دشمنان اسلام یعنی ماه محرم رسیده است.

سایت مداحی

عاشقی حالا معنا دارد

اری ماه محرم رسید و انتظار برای عاشقان به پایان خودش رسید. ماه لب های تشنه حسین و چشم های منتظر کودکان، کاه جان فدایی 72 ستاره شب برای تک ماه آسمان غربت ، ماه غصه و غم به همراه مبارزه با طالم و ستم کار. انتظار دیگر بس است لباس های تیره و سیاهت را بپوش و به راهت ادامه بده. مگر میشود این روز های خوب محرم را از دست داد.

غوغا شده!

دسته های بزرگ و چند صد نفری عزاداری حسین به راه افتاده. براستی چه خبر است؟ طبل کوبان حرکت کرده و هفت آسمان را دریده و گوش فلک را کر کرده اند. و یا آن دسته زنجیر زن را ببین که با تمام جان و انرژی خود زنجیر های سنگین و سفت را بر دوش خود میزند. براستی در این دنیا چه خبر است؟ حتما نباید در این مسیر دستت پر باشد نه هرگز چنین نیست هر چه هم که باشی هر چه قدر هم که گناه کرده باشی باز هم میشود با دست خالی و دلی داغ دار و پاک سالار شهدا و مولایت امام حسین را حمایت کنی و سینه بزنی.

آیا تمام شد

دیگر از کجای این روز های داغ و پر تنش برایت بگویم که همه اش پر برکت و پیروزیست! خستگی در این صفوف برای عزاداران معنا ندارد. نوحه خوانان نوحه میخوانند اما چه نوحه ای، گویا دشمنان اسلام این نوحه را شنیده از ترس به خود میلرزند. کم کم به شب نزدیک میشویم اما فکر کردی عاشقی روز و شب دارد؟ خیر این هنوز آغازیست برای پایانی غیر ممکن، آغازیست برای عدالت، برای حق خواهی. کم کم عزاداری ها به مسجد ها و محله ها رفته و چه بسیارند افرادی که این شب ها را قدر میدانند و در آن شرکت میکنند.

شب عاشقی

همه به عشق مولایشان سیاه پوشند و در این مجلش جمع شده اند و آماده گریه و زاری اند. مگر میشود به عشق مولایت به عزاداری بروی و گناهانت همچون برگ های ریزان درخت نریزد. این یکی از صد ها برکت این شب ها است.عزاداری آغاز میشود و همه دلهایشان پر از غم و کینه است. نوحه خوانان میخوانند و بقیه سینه میزنند ، آن هم چه سینه ای. عزاداران در دسته های منظمی می ایستند یا دست در شلنه هم میگذارند و به بهترین نحوه عزاداری آقایشان را میکنند. روضه خوان رروضه میخواند و حالا موقع گریه است. موقع پاکی از هزاران زشتی و کثیفی است. باید تا می توانی از این فرصت طلایی نهایت استفاده رو ببری.

در این ایام نوحه و مداحی را از کدام سایت دانلود کنیم؟

با خود میگویم حالا که کرونا وارد زندگی ها شده و امور زندگی را مختل کرده چگونه عزاداری ها را مثل قبل انجام دهیم. پگونه غم و آتش شهادت امامان را دردل و قلب خودمون سرد کنیم. با ورود به کاه محرم دل های مومنی که مثل قبل نیست. گاهی به شنیدن نوحه های عزاداری دلها کمی آرامش میگیرد. اما نوحه از کجا؟ اینترنت میتواند جای حوبی برای دانلود نوحه باشد. سایت هایی مثل سایت مداحی منبع خوبی برای عاشقان اباعبدالله باشد. دانلود و شنیدن به نوحه ، تیتراژ های تاثیر گذار و زیبا و همچنین ریمکس های نوحه راه خوبی برای ادامه راه عزاداری و جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن آن است.